After Dark | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat After Dark se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou upíři. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Kde si můžete zahrát online automat After Dark

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na výherní automat After Dark?

Až 5 výherních možností nabízí výherní automat After Dark na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu After Dark umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Zábava při hraní online slotu After Dark je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *