After Dark | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat After Dark se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou upíři. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Kde si můžete zahrát online automat After Dark

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na výherní automat After Dark?

Až 5 výherních možností nabízí výherní automat After Dark na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu After Dark umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Zábava při hraní online slotu After Dark je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *