9k Yeti | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


9k Yeti se vzhledem řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním tématem je zima. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2,5 Kč a maximum je 37,5 Kč. Hrací pole má čtyři řady a šest válců. Jejich kombinace nabízí až 4096 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 8 Free spinů.

V jakém online casinu je možné si zahrát 9k Yeti

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hra a ovládání výherního automatu 9k Yeti

4096 výherních linií na šesti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat 9k Yeti. Jako každý moderní výherní automat i 9k Yeti umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2,5 Kč a 37,5 Kč. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!