40 Mega Clover | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Výherní automat 40 Mega Clover s ovocnými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu 40 Mega Clover

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na slotu 40 Mega Clover

40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat 40 Mega Clover. Samozřejmě na online automatu 40 Mega Clover můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu 40 Mega Clover můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!