20 Diamonds | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Old School online automat 20 Diamonds jehož hlavním motivem jsou diamanty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Sedmička, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát na online slotu 20 Diamonds

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online výherní automat 20 Diamonds?

Výherních možností na výherním automatu 20 Diamonds je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý old school výherní automat i 20 Diamonds umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Nečekanou výhru může na automatu 20 Diamonds umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!