Mystery Apollo II | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Mystery Apollo II je ovoce, jde o moderní online slot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Online slot Mystery Apollo II má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol JOKER, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Kde je možné si zahrát slot Mystery Apollo II

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Mystery Apollo II, jak ovládat?

Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 27 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Mystery Apollo II umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 1000 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Mystery Apollo II můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!