5 Stones | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Klasické online sloty reprezentuje výherní slot 5 Stones, který vás pobaví v tématu se symboly Egypta. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu nebo v herně Chance. 17 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 200 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Kde si můžete zatočit na online automatu 5 Stones

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se hraje automat 5 Stones?

Výherních možností na výherním automatu 5 Stones je celkem 17 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Klasický výherní automat 5 Stones nabízí sázku až 200 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online slotu 5 Stones je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!